Baan Ranieri op het spel in Frankrijk
21-02-2012 15:13
0 reacties
MARSEILLE (ANP) - De kans bestaat dat coach Claudio Ranieri woensdag in Frankrijk voor de laatste keer op de bank zit bij Internazionale. Bij een nederlaag in de achtste finales in de Champions League tegen Olympique Marseille is de verwachting dat de coach van de Italiaanse club van Wesley Sneijder een andere baan moet gaan zoeken.
Uit de afgelopen vijf duels in de Italiaanse competitie haalde Inter slechts 1 punt en kreeg het 13 doelpunten tegen. Bovendien werd de ploeg al in de kwartfinales van de beker uitgeschakeld. Het geduld van voorzitter Massimo Moratti lijkt op te raken.
In de Italiaanse media wordt al veelvuldig gespeculeerd over het aanstaande vertrek van Ranieri. De trainer weigert zelf echter op te stappen. ,,Ik voel ook zeker geen tweespalt tussen mij en Moratti. En ook binnen het team is er niets aan de hand. Het is geweldig om te zien hoe de jongens bij de training met elkaar omgaan'', aldus de geplaagde trainer.
Veel vertrouwen
Bij de spelers is er nog steeds veel vertrouwen in Ranieri. ,,Het zal niet lang meer duren voordat we weer zullen spelen als in de fase waarin we zeven duels op rij wonnen'', voorspelde een optimistische Diego Forlan. Maar woensdag krijgt Inter wel een ploeg tegenover zich die blaakt van het zelfvertrouwen. Olympique is in de competitie al 3 maanden ongeslagen. Trainer Didier Deschamps verwacht echter wel een zeer gemotiveerd Inter. ,,We zullen ongetwijfeld een andere ploeg zien dan tijdens de laatste duels in de Serie A. De Champions League zal ze de focus geven die ze nodig hebben'', stelde Deschamps.
Van Bayern München wordt woensdag in het duel met FC Basel ook veel verwacht. Na het doelpuntloze gelijkspel afgelopen weekeinde tegen hekkensluiter SC Freiburg kregen de sterren van de Duitse ploeg maandag voor de training een donderspeech van de leiding van de club. ,,Het moet hier over een andere boeg, dat lijkt mij duidelijk'', zei voorzitter Karl-Heinz Rummenigge. De preses eist tegen FC Basel vooral een andere instelling. ,,We moeten niet vergeten dat FC Basel een grote ploeg als Manchester United heeft uitgeschakeld. Iedereen is gewaarschuwd.''
65-jarige man geraakt door verdwaalde kogel
25-05Duitsland voert orgaandonatie op 25-05Bas Muijs stadionspeaker op EK 25-05Roger Waters kondigt afscheidsshow aan 25-05Beurzen zetten herstel voort 25-05538 begint Nederlands muziekkanaal 25-05Grandslamdebuut voor Bertens in Parijs 25-05App voor nazorg kankerpatiënten 25-05TROS blijft zich inzetten voor songfestival 25-05Grandslamdebuut voor Bertens in Parijs
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
20-05Tiener jarenlang opgesloten na politieblunder 18-05Drankrijder gepakt na achtervolging te fiets 20-05Justin Bieber vraagt fan mee als date 19-05Dief met hoofd bekneld tussen rolcontainers 18-05Verdachten internetfilmpje weer thuis 19-05Vermiste Maastrichtse advocaat dood gevonden 19-05Frankrijk: geen taboes bij informele EU-top1 18-05Maastrichtse advocaat Tripels vermist 18-05Beursdebuut Facebook verliest glans 21-05Beatrix krijgt eigen pizzaMeeste reacties
22-05Zedenzaak weer aan bod op rechtbank2 23-05Samsom 'verklaart liefde' aan SP1 19-05Frankrijk: geen taboes bij informele EU-top1



