Pyama feest bij de Maatjes

Door: C. van de Braak | 13-02-2012 19:11
1 reacties

Na een week uitstel vanwege de sneeuwval, is het eindelijk zo ver: pyamafeest! Dit feest werd georganiseerd voor de peuters ter afsluiting van de feestweek ter gelegenheid van de verjaardagen van de leidsters van het kinderdagverblijf.
De Maatjes is omgetoverd in een sfeervolle feestzaal met allerlei lichtjes, ballonnen en versiering! Wat zagen de kinderen er allemaal mooi uit! Ze hebben de mooiste pyjama is uitgekozen voor deze feest avond. De avond begon met een diner van frietjes met een lekkere knakworst. Dit werd gegeten van een, door henzelf versierd bord.
De peuters mochten om beurten hun pyjama showen op de catwalk, onder luid applaus van de anderen. Even een rondje draaien, schudden met de billen en lachen voor de foto. Met de muziek aan springen en dansen de kinderen erop los en gooien ballonnen en slingers in de lucht.
De toverglitters toveren de kinderen in slaap om weer even bij te komen van al dat gedans en gespring. Tot slot werd er een verhaaltje voorgelezen van Harry de aap, hij heeft ook een feestje. Na een lekker spekje om nog even wat te snoepen, komen de papa's en mama's al weer bijna. De kinderen verstoppen zich in de slaapkamer, zodat de papa's en mama's denken dat ze al slapen. Gefopt! Blij rennen ze in de armen van mama of papa.
U kunt zelf een kijkje komen nemen bij De Maatjes op de open dag op zaterdag 21 april van 10.00 tot 13.00 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen via 06-18561903 of kijk op www.kinderopvangdemaatjes.nl

Reacties

C. van de Braak op 13-02-2012 20:04

Voorlezen


Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.