
The Killers zeggen concert België af
08-03-2013 09:08
0 reacties
BRUSSEL - The Killers treden vanavond niet op in Brussel. Eén van de bandleden is ziek, zo laat de band weten via Twitter.
De Britten zouden een concert geven in een uitverkocht Vorst Nationaal. Ook het concert dat zaterdagavond gepland stond in Esch-sur-Alzette in Luxemburg gaat niet door. Hun concert aanstaande maandag in de Ziggo Dome gaat voorlopig wel gewoon door. Hier zeggen de mannen niets over.
Nieuwe data voor de shows in België en Luxenburg worden later op vrijdag bekend gemaakt.
'Amsterdamse beurs begint hoger'
15-03Boeing: Dreamliner vliegt binnen weken weer 15-03Honkballers winnen oefenduel van de Padres 15-03Nance vindt het moeilijk rustig aan te doen 15-03Nikkei sluit positieve week hoger af 15-03Terugkeer astronauten vertraagd door weer 15-03Gordon na besluit met pijn in het hart 15-03Renate Verbaan in The Passion 15-03'Hooligans sneller en harder aangepakt' 15-03Gemeenten willen regie peuteropvang






